Кадър: 7/8 ТВПърви реакции от Има Такъв НародГЕРБ вече не могат

...
Кадър: 7/8 ТВПърви реакции от Има Такъв НародГЕРБ вече не могат
Коментари Харесай

Заместник-председателят на ПП ”Има Такъв Народ” Тошко Йорданов: Със сигурност ще бъдем втора политическа сила, когато дойдат гласовете от чужбина

Кадър: " 7/8 ТВ

Първи реакции от  ”Има Такъв Народ ”

”ГЕРБ към този момент не могат да вършат каквото изискат. Това демонстрираха тези избори ”. Това съобщи заместник-председателят на Политическа партия ”Има Такъв Народ ” Тошко Йорданов във връзка парламентарните избори.

" Трябва да се изчакат крайните резултати от ЦИК, преди да се прави оценка за разпределението на силите ", добави още той в студиото на 7/8 ТВ.

" Със сигурност ще бъдем втора политическа мощ, когато дойдат гласовете от чужбина. Те ще се разпределят за " ИТН " и за " Демократична България ". В какво съответствие – не знам, само че то ще е задоволително, с цел да могат двете партии да прескочат съответния си съперник за място ", безапелационен бе Тошко Йорданов.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР